Magiczne cylindry

magic

Trudno w kilku zdaniach opisać to co nas fascynuje, będąc zarazem codzienną pracą. Urozmaicenie przyjęcia weselnego, Przygotowanie pokazu trwa długo i jest pracą żmudną. Aby móc zaprezentować gamę różnorodnych efektów i możliwości posiadanego sprzętu, czas trwania spektaklu powinien wynieść 4 do 6 minut. W przypadku zamówienia takiego spektaklu proponujemy gratis pirotechnikę sceniczną podczas krojenia tortu lub tańca.
Skromniejszym rozwiązaniem mogą być oferowane przez nas baterie pirotechniczne. Bateria pirotechniczna jest to sporej wielkości skrzynia o wadzie 15 do 30kg, która zawiera do 150 wyrzutni o średnicy do 75mm z różnymi efektami. Na początku pokazu wystrzały są wolne, potem coraz szybsze, aż do finału kiedy mamy po kilka strzałów naraz. Całość trwa ok. 3 minuty. Jest to produkt sprawdzony, bezpieczny, który powoduje aplauz u widzów, Baterie takie sprowadzamy w coraz większych ilościach, dzięki czemu mamy coraz niższe ceny.

Magiczne cylindry są skomplikowanym urządzeniem dzięki któremu możliwe jest uzyskanie efektu wędrującego płomienia. Atrakcyjny srebrny cylinder jest wysoki na 63cm i posiada pełne bezprzewodowe sterowanie. Dzięki możliwości stosowania wielu typów ładunków pirotechnicznych o różnym kolorze, czasie lub intensywności możliwe jest uzyskanie wielkiej gamy efektów. Wszystkie materiały są dopuszczone do stosowania w pomieszczeniach zamkniętych. Dodatkowo uzyskane wrażenie potęguje fakt jednoczesnego w pełni zsynchronizowanego działania kilku lub kilkunastu takich urządzeń naraz, oraz stroboskopowe wielokolorowe diody umieszczone na górze cylindra.

Zaprezentowany obok przykład jest niewielką częścią tego co mamy do zaoferowania. W ciągu minionych lat zrealizowaliśmy na terenie całego kraju kilkaset różnych pokazów. Byliśmy w wielu ciekawych miejscach oraz uczestniczyliśmy w ważnych wydarzeniach, obchodach, inauguracjach, mając okazję do poznania ich gospodarzy, artystów, konferansjerów i wielu innych nietuzinkowych osób. Czas ten poświęciliśmy również na dotarcie do producentów materiałów jakie używamy w swojej pracy. Efektem jest to, że używamy wyłącznie starannie wyselekcjonowane materiały o najwyższej jakości i niezawodności. Niezależnie od wielkości pokazu, jest możliwość wykonać ciekawy i niepowtarzalny scenariusz, a zaproponowana cena będzie najniższą na rynku.

Zobacz zdjęcia z wesel na: www.hotel-rodan.pl