Energia z kosmosu

energia

Pewnego dnia zostałem zaproszony prze znajomego na szkolenie inwestycyjne, które odbyło się w Poznaniu. Szkolenie dotyczyło sprzedaży weksli oraz innych ciekawych rzeczy, które mi się podobały. Przed wejściem na sale każdy dostawał unikalny numerek. Na sam koniec szkolenia miała zostać wylosowana nagroda. Jak się później okazało zamiast jednej nagrody było aż trzy. Nikt się tego nie spodziewa. Pewnie dlatego, że miała być do niespodzianka. Co było nagrodą to nikt nie wiedział aż do losowania. Podczas szkolenia wyobrażałem sobie jak wychodzę przed wszystkimi zgromadzonymi na sali ludźmi na scenę i odbieram nagrodę.

Gdy przyszedł czas na losowanie byłem myślami już zupełnie gdzie indziej. Zmęczenie dało mi się we znaki i myślałem już tylko o tym aby jak najszybciej znaleźć się w domu. Pierwszą nagrodę w wysokości 1000 euro dostała jakaś Pani. Kolejną nagrodę w postaci weksla o wartości 1500 euro dostał jakiś Pan. Trzecią nagrodę wygrałem ja :) Było to konto PCC o wartości 1500 euro.
Czy był to przypadek?

Praco przyciągania znowu zadziałało w moim życiu.

Jakiś czas temu a dokładnie pół roku temu pożyczyłem mojemu starszemu bratu 5 tysięcy polskich złotych. Byłem przekonany, że brat odda mi najpóźniej po miesiącu co jednak nie miało miejsca dlatego, że brat popadł w długi i nie był wstanie oddać mi tych pieniędzy. Ja oczywiście nalegałem, wydzwaniałem do niego aby zwrócił mi pieniądze bo tak się nie robi. Z każdym kolejnym dniem byłem na niego coraz bardziej wściekły i pewnego dnia postanowiłem zmienić swoje nastawienia. Powtarzałem w duchu ciągle, że Bóg kocha tak samo wszystkich i że pewnego dnia problemu mojego brata się skończą. Przestałem narzucać się bratu. Mało tego, zadzwoniłem jeszcze do niego i powiedziałem, że pieniądze może oddać mi kiedy tylko będzie chciał. Nawet jakbym miał na to czekać 10 lat.

Po 2 tygodniach odwiedza mnie brat z jakaś dziwną kopertą. Mój brat otworzył własną firmę i zaczął zarabiać sporo pieniędzy. W kopercie były moje 5 tysięcy złotych + pieniądze za zwłokę w spłacie pożyczki.
Energia z kosmosu kolejny raz zadziałała.