Co wyprawia zakochany zodiak?

zodiak

Co wyprawia zakochany zodiak.

BARAN
Zakochany Baran głupieje i trwa w tym stanie, dopóki nie dotrze do celu, czyli łóżka. Dopiero wtedy wraca mu wzrok, słuch i zdrowy rozum, które stracił w momencie, gdy zwietrzył zwierzynę.

Jeśli trafi Ci się amant spod tego znaku, nie uwolnisz się od niego łatwo. By Cię zdobyć będzie przynosić kwiaty, prezenty, obiecywać złote góry. Uczepi się Ciebie jak rzep. Z rykiem będzie przeganiać innych samców, nieustannie reklamując własne możliwości erotyczne. O każdej mijanej kobiecie wspomni, jak to bidula za nim szalała. Im bardziej będziesz się od niego opędzała, tym mocniej go podniecisz.

Nie daj się nabrać na ten ogień. Kochanek z niego żaden, a wielka miłość minie mu szybciej niż grypa. Szansę u niego ma tylko ta, którą musi bez przerwy zdobywać. Pani spod znaku Barana, jeśli jej ktoś wpadnie w oko nie traci czasu na ceregiele. Sama wyzna miłość, zaciągnie do łóżka, omota, rozwiedzie – i gdy on będzie czekać na czułości – szybko rozejrzy się za następnym do zdobycia. Baran beczy i dzwoni dzwoneczkiem, ale robi to, aby stać się prawdziwym sobą.

BYK
On kocha się w życiu tylko raz. Najpierw dokładnie sprawdzi czy panna nie ma feleru, czy umie gotować, jak tam u niej z oszczędnością i prowadzeniem się, czy aby niezbyt wybredna – i wtedy gotów jest na wielką miłość prowadzącą do ołtarza. Taka kobieta rodzi mu dzieci, sprząta dom, piecze ciasta, prasuje koszule i pielęgnuje w chorobie jego i jego rodziców, nie skarżąc się , że on swoją pensję odkłada w banku, a jej zarobki muszą starczyć na porządny dom z deserem.

Byk nie żałuje sobie także seksu na boku, ale jeśli nie masz wygodnego mieszkania z dużym łóżkiem a sztuka kulinarna jest Ci obca, nie licz na taki romans.

Pani spod znaku Byka otoczy Cię opieką, posprząta mieszkanie, przyszyje guziki, załatwi pracę … i nim się obejrzysz, nie będziesz mógł bez niej żyć. Ani się spostrzeżesz jak ożenisz się z nią i będziesz jej oddawać całą pensję. Wtedy Cię naprawdę pokocha.

BLIŹNIĘTA
Co i raz zakochuje się bez pamięci. Niestety na krótko. Choć zalicza osobników płci przeciwnej w poszukiwaniu prawdziwej miłości, z reguły jej nie znajduje. Bo tak naprawdę nie wie czego szuka. Ona już Cię wypatrzyła. Najpierw rzucił się jej w oczy Twój mercedes, potem garnitur. A kiedy dowiaduje się, że jesteś zamożnym przedsiębiorcą, serce jej mówi – to ten.

Zaczyna się więc przymilać, popisywać intelektem, przeszywać płomiennym spojrzeniem. Łapiesz się na to szybko, bo w uwodzeniu ma talent. Przed następnym spotkaniem ona marzy dniami i nocami o tym, co będzie z Tobą wyprawiała w łóżku. A wyobraźnię ma tak bogatą, że przeżywa nawet orgazmy. Gdy wreszcie odda Ci swe ciało, zechce, byś załatwił sprawę szybko i po bożemu. Bo seks na jawie ją nudzi. Za to wykończy Cię intelektualną dyskusją trwającą do białego rana.

Również zakochany bliźniak w męskim wydaniu będzie wzdychał, czule patrzył w oczy, ale przede wszystkim gadał, gadał … Zafunduje Ci też grę w szachy, rozwiązywanie krzyżówek, a jako przerywnik parę minut seksu. Podaruj mu złoty łańcuszek – a będzie Twój.

RAK
Jeśli znajdzie kobietę swoich marzeń i poczuje, że serce bije mu zbyt mocno, będzie się jej dokładnie przyglądał i sprawdzał niczym agencja detektywistyczna. Jeśli w swym ideale odkryje skazę – myśląc „tak coś czułem” pogrąży się w rozpaczy. Jeśli nie, przekonanie, że oto spryciula chytrze ukryła swój defekt już go nie opuści. Tak czy inaczej koniecznie musisz się nim zaopiekować. Dziwnym zrządzeniem losu on wybiera sobie na opiekunki zawsze dobrze zbudowane, samodzielne kobiety, które bez mrugnięcia oka zawsze znoszą jego humory.

Zakochana Pani Rak odgrywa całe przedstawienie. Będzie stała na Twojej drodze, nie spuści Ciebie z oka. Telefonuje, pisze, gada – ale o miłości ani piśnie. Zaprosi Cię do domu na kolację z szampanem i dekoltem do pasa, ale pocałować się nie da. Będzie się droczyć, certolić – i nagle sama wskoczy Ci do łóżka. Gdybyś chciał się rozmyślić – szybko zajdzie w ciążę. Nie ma przed nią ucieczki!

LEW
Zakochany puszy się, tokuje, pierś wypina. By Cię zdobyć gotów jest na każde szaleństwo. – Chcesz, stanę na głowie, tu, na ulicy – mówi. I ani się obejrzysz jak zrobi słupka. – Żebyś uwierzyła w moją miłość – deklaruje. Zanim Cię posiądzie
zwiedzisz z nim najlepsze knajpki. Kiedy Twoje emocje sięgną zenitu, zabierze Cię do kawalerki kolegi. Tam poznasz, co może męskie wydanie lwa. Będzie ostro, z fantazją, chociaż krótko. Za każdym razem. A razów tych może być i dziesięć w ciągu nocy.

Także Lwica, którą dopadł Amor potraktuje swego wybranka prawdziwie po królewsku. Odgaduje myśli, przymila się, łasi jak prawdziwa kotka. Masz wrażenie, że pójdzie za Tobą na koniec świata. Od jej fantazji erotycznych dostaniesz zawrotu głowy. Gdy w końcu poczuje, żeś na dobre wsiąkł – zacznie spijać śmietankę. – Kup mi futro z norek – szepnie Ci czule w uszko któregoś dnia. – Wiesz, że zrobię dla Ciebie wszystko. I to jest początek Twojego końca.

PANNA
Pan Panna nie da poznać po sobie, że mu na Tobie zależy. Zawsze z dystansem – choć elegancki i miły – będzie czekał aż sama do niego przyjdziesz. Wtedy może łaskawie da się uwieść. Nie licz na wybuchy namiętności i nieprzespane noce. On lubi po bożemu, zgodnie z przepisami a słowo „kocham” trzeba z niego wyciągać. Sama musisz o niego zabiegać, rozwieść go z żoną lub wyprowadzić od kochanki. Jeśli Ci ulegnie – to chyba miłość.

Kobieta spod znaku Panny koniecznie musi mieć męża, toteż nie zakocha się bez powodu. Wybranego obejrzy niczym towar. Jeżeli nie spełni jej oczekiwać sama wybije sobie z głowy taki głupi romans. Jeśli oględziny wypadną dobrze, powoli i systematycznie wykona plan. I rzadko się zdarza, by zwierzyna umknęła z jej sieci.

WAGA
Męska Waga ma wieczny kłopot do kogo by tu powzdychać. W końcu każda kobieta coś w sobie ma – ta duży biust, tamta długie nogi, inna piękny samochód lub bogatego męża. Niezdecydowany żeni się z pierwszą lepszą, która się nawinie. Płacze przy ołtarzu ze wzruszenia a noc poślubną spędza z druhną.

Gdy się w Tobie zakocha będzie Ci ojcem, matką, najlepszą przyjaciółką. Przeniesie Cię przez każdą kałużę, porobi zakupy. Seksu nie zaproponuje, chociaż patrzy Ci z uwielbieniem w oczy. Jak każdą normalną kobietę rozpali Cię do białości. Gdy już będziesz pewna, że bez Ciebie jego świat się zawali okaże się, że ma żonę i trzy kochanki na boku. Na wszelki wypadek – gdybyś się rozmyśliła.

Kobieta spod znaku Wagi zakocha się w każdym, kto się nią wystarczająco zachwyca. Będzie mu wierna jeśli spełni jej oczekiwania co do posady i majątku.

SKORPION
Seks i władza – to jedyne cele jego życia. Miłość czasem tez się zaplącze. Gdy Skorpionica zagnie na Ciebie parol, nie masz szans się jej wywinąć. Urażona zemści się boleśnie choćby miała czekać trzydzieści lat. Lepiej jej ulec, bo niebawem sama Cię porzuci. Wierność nie jest jej mocną stroną.

Zauroczona natychmiast zechce skonsumować waszą kilkudniową znajomość. Ani się obejrzysz, gdy posiądzie Cię na tylnym siedzeniu autobusu lub w budce telefonicznej. Jej fantazje erotyczne są nieograniczone. Może Cię na przykład przywiązać do łóżka i delikatnie, choć boleśnie torturować. Albo Cię uszminkuje i każe udawać lesbijkę. Przygotuj się także na to, że od czasu do czasu będziesz musiał wychłostać ją po pupie. Rób te rzeczy z pasją a pozostanie Ci przez jakiś czas wierna.

Jej astrologiczny brat już na pierwszym spotkaniu będzie Ci robił jednoznaczne propozycje, nie słuchając w ogóle o czy mówisz. Pójdzie za Tobą nawet do toalety, by tam dać upust swoim chuciom. Wasza znajomość ograniczy się do nieustannego wyprawiania świństw.

STRZELEC
Nade wszystko kocha wolność. Długo więc broni się przed prawdziwym uczuciem. Woli kumplostwo, przyjaźń, znajomość bez zobowiązań. Dużo wody w Wiśle upłynie zanim wykrztusi, że Cię kocha. Ale nie będziesz się ze Strzelcem nudzić. Zabierze Cię na koncert, do kina , na wycieczkę krajoznawczą. Namówi Cię do gry w tenisa, jazdy konnej albo ćwiczenia jogi.

Któregoś dnia złapie się na tym, że nieustannie myśli o Tobie. Czyżby to była miłość – zaniepokoi się na dobre. Gdy zauważysz, że nagle Wasza rozmowa rwie się, przejmij inicjatywę. Powiedz, że nade wszystko kochasz zwierzęta – bo to ich wielki miłośnik. Że w waszym domu będą kot, pies i papuga. Zabierz go parę razy na tańce i podczas któregoś z nich wyznaj, że jest Ci bliski. Nie opowiadaj mu sprośności bo tym się brzydzi. Oczarowany takimi podchodami spędzi z Tobą upojną noc, podczas której co najmniej kilkakrotnie przeżyjesz nieziemskie uniesienia. Nie zapomnij zaproponować mu pozycji od tyłu bo te strzelec obojga płci lubi pasjami. Tak samo jak zwierzęta.

KOZIOROŻEC
O tym, że istnieje miłość Koziorożec dowiaduje się zwykle koło czterdziestki, gdy po raz pierwszy zdradza żoną, która na ogół dwadzieścia lat temu sama się zakrzątnęła by go poślubić. Miły obowiązek małżeński wykonany z inną niż dotychczas panią i w innej niż zazwyczaj pozycji tak nim wstrząsa, że głośno wyznaje kochance miłość.

Całkowicie też pogrąża się z nią w świecie zmysłów próbując wszystkich figur i możliwości. Wkrótce jednak żal mu się robi żony, domu, samochodu. Widzi, że rozwód drogo kosztuje a to budzi w nim podejrzenie, że kocha obie damy jednakowo. Namawia kochankę by zamieszkali we trójkę a jeśli ta odmówi, cała miłość mu przechodzi. Za to zostaje chęć do seksu, byle ostro i bez zbędnych ceregieli.

Dama spod znaku Koziorożca ma serce na miejscu, choć trudno w to uwierzyć patrząc jak lokuje swe uczucia. Dziwnym trafem zawsze coś jej ta miłość załatwia – a to awans, a to pieniądze, a to sławę.

WODNIK
Tolerancyjny aż do bólu zaakceptuje Cię takiego, jakim jesteś. Ale czy pokocha? To mało prawdopodobne, bo wodnik obojga płci broni się przed miłością. Ograniczałaby jego niezależność. Ale seks – proszę bardzo, byle nie za często. Jeśli podzielasz zainteresowania Wodniczki mistyką lub tym, nad czym akurat pracuje, zwróci na Ciebie uwagę. Przegadaj z nią pół nocy, popisz się swoją wiedzą na ten temat oraz intelektem a odda Ci się z entuzjazmem i przerobi wszystkie figury kamasutry.

Rano niczym chmura gradowa obsobaczy Cię za nie tak postawioną szklankę. Wtedy poznasz co znaczy powiedzenie „kobieta zmienną jest”. Wieczorem znowu pójdzie z Tobą do łóżka ale nie wykrzeszesz z niej ani iskierki. Niezaradny życiowo safanduła – Wodnik płci męskiej, też się w miłości nie zatraci. Będzie Cię uwodził śmiertelnie nudnymi opowieściami o komputerach najnowszej generacji.

To, czy mu się podobasz, pozostanie tajemnicą. Jeżeli Ci na nim zależy, zapytaj o to wprost. Nie czekaj też aż sam wsunie Ci rękę pod spódnicę. Posiądź go, bo inaczej na seks z nim się nie doczekasz. Nie zrażaj się, jeśli za pierwszym razem nie wyjdzie. Odmienne stany świadomości sprawiają, że raz jest w te klocki świetny, innym razem jest impotentem.

RYBY
Traci zupełnie głowę, gdy dopada ją miłość. Tchu jej brakuje, zażywa walerianę by uspokoić rozszalałe serce. Nie może spać, pracować, bo nie skupi się na niczym. Wrażliwa Ryba obojga płci boi się mówić co czuje by Cię nie spłoszyć. Gdy zbyt długo się nie deklarujesz, ryba zaprosi Cię w jakieś romantyczne miejsce, na przykład do uroczej knajpki lub parku, i tam po wychyleniu setki dla kurażu – wykrztusi, że kocha.

Po jej rozbieganych oczkach poznasz, w jak dziwnym jest stanie ducha. Bo tak naprawdę Ryba nigdy nie jest do końca niczego pewna. Także swoich uczuć. Od słów przejdzie do czynów i nawet się nie zorientuje, kiedy będzie się szaleńczo kochać wśród pobliskich drzew. Każde miejsce jest dla niej dobre, choć najmniej odpowiednie to łóżko. Przez parę następnych tygodni zafunduje Ci całą gamę fantazji i szaleństw erotycznych. Któregoś dnia obleje Cię kubłem zimnej wody mówiąc, że jednak Cię nie kocha.