Sekret – Rhonda Byrne

sekret

Swoją przygodę z pozytywnym myśleniem zacząłem od książki Sekret – Rhonda Byrne, ale wcześniej mój znajomy Mateusz opowiadał mi o energii z kosmosu.

Książka sekret wpłynęła na moje życie bardzo pozytywnie. To dzięki niej stałem się lepszym człowiekiem. Pieniądze zaczęły mi spływać w niewyobrażalnym tępię. Wyleczyłem chorobę z którą lekarze zmagali się klika lat, i którzy powiedzieli, że nie ma dla mnie żadnego ratunku. O chorobie napiszę osobny artykuł bo potrzebuję na to sporo czasu.

Ten sekret który zawarty jest w książce Rhonda Byrne – Sekret był przekazywany z wieków na wieki. Był skrywany przez największych myślicieli. Jeżeli ktoś chciał posiąść ów sekret, to musiał się nieźle nagimnastykować aby go zdobyć. Pieniądze przy próbie zdobycia sekretu odegrały zasadniczą rolę.

Mam nadzieję, że moje życie nie skończy się jak już tylko osiągnę większość rzeczy ,na których mi zależy. Głęboko wierzę, że będzie to początek czegoś wielkiego. Sekret przekazałem rodzinie i tak oto zagościł w moim życiu.

Moja i mojej rodziny sytuacja finansowa była w nie najlepszej pozycji. Ja straciłem pracę z której pieniądze było jedynym źródłem mojego utrzymania. Winą obarczałem samego siebie. Wtedy postanowiłem, że zacznę praktykować sekret o którym tak wiele czytałem oraz o którym tyle słyszałem.

Wykonałem sobie plakat na którym poprzyklejałem zdjęcia, na których znajdowały się pieniądze bądź rzeczy, który aby mieć na własność trzeba wydać sporo pieniędzy. Codziennie jak przebywałem w pokoju to gdy spojrzałem na plakat, to wyobrażałem sobie pieniądze. Chodziłem zadowolony, pełen energii. Zachowywałem się tak jakbym już miał ten pieniądze. Wydawałem swoje oszczędności z nadzieję, że nadejdzie lepsze jutro i energia z kosmosu w końcu zadziała. Tak też się stało, bo po kilku miesiącach, prawie jak już na koncie bankowym nie miałem ani złotówki znalazłem dobrze płatną pracę i moje „problemy” z brakiem pieniędzy przestały istnieć.

Energia z kosmosu zadziałała. Nie raz może zadziałać po jednym dniu, innym razem po 2 latach, a jeszcze innym może nie zadziałać wcale.

Źródło: www.olivier.edu.pl